Traumatická událost

Červen 25th, 2016

Také i Vás potkalo nějaké neštěstí, se kterým jste se ještě úplně nevyrovnali a chtěli byste se obrátit na nějakou odbornou pomoc, která Vám s tímto duševním problémem pomůže? Kolem nás se pohybuje obrovské množství lidí, kteří byli svědky něčí autonehody, a pokud k těmto lidem patříte i Vy, potom také určitě víte, že není jednoduché se s takovýmhle zážitkem vyrovnat. Pokud tedy patříte k těmto osobám, které mají tyto smutné zkušenosti, nebo máte ve svém okolí někoho, kdo má podobný problém, pak se na nás určitě obraťte. Jsme přesvědčeni, že Vám naše terapie EMDR pomůže a Vy se tak budete moci vrátit opět do normálu.

Psycholog s mnoha lety praxe

Náš psycholog Praha má opravdu dlouholeté zkušenosti, protože náš odborník se specializuje v tomto oboru už více jak 10 let, proto pokud se chcete obrátit na profesionála, díky kterému vyřešíte své duševní problémy, pak se nám určitě Psychoterapie Praha je tu proto, aby Vás těchto nepříjemností zbavila.

Svěřte se do rukou zodpovědného a příjemného člověka, jež Vás vrátí zpět do života

Poradit si s traumatickým zážitkem, dopravní nehodou, násilím v rodině, s problémy a zklamáním v partnerském životě nebo například s nepřekonatelnou trémou Vám pomůže tento doktor, který se zabývá lidskou duší a řešením lidských problémů.

V žádném problému nejste sami

Máte-li nějaký traumatický zážitek, jako je dopravní nehoda, nebo jste byli svědkem nějakého násilí, nebo máte například problémy v rodině, či Vás trápí nedostatečné sebevědomí, obraťte se na terapie EMDR, který má s řešením bohaté zkušenosti a rád Vás znovu navede do života plného radosti a smíchu. Možná se potýkáte i s tím, že Vás nic nebaví a Vaše práce Vás spíše obtěžuje a vůbec Vás nenaplňuje. Společně najdeme řešení, jak život ozvláštnit a vybereme možnosti, jež budou vést ke zdárnému cíli- Vašemu štěstí a pohodě.


2 Responses to “Traumatická událost”

 1. This is the perfect site for anybody who wishes to understand this topic.
  You know a whole lot its almost hard to argue with you (not that
  I actually would want to…HaHa). You certainly put a
  brand new spin on a subject which has been written about
  for decades. Excellent stuff, just excellent!

 2. Good post! We will be linking to this particularly great article on our website.
  Keep up the good writing.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net