Prodej, půjčovna a bazar strojů JCB

Leden 21st, 2013

Terramet je česká společnost, zabývající se prodejem, servisem a pronájmem stavebních strojů a techniky. Nabízí rozsáhlou síť poboček po celé ČR a soustředí se především na stavební stroje a značky JCB.

Rozsáhlý sortiment společnosti Terramet se točí okolo několika hlavních značek výrobců. Jde o legendární anglickou firmu JCB, produkující vysoce kvalitní stavební stroje a těžkou manipulační techniku, dále pak elektrocentrály ENDRESS, vysokozdvižné vozíky JUMBO, grejdry HBM-NOBAS, pažení ALLROUND, či mobilní kompresory KAESER.

Kromě prodeje nabízí Terramet také bazar stavebních strojů. Výkup použitých strojů JCB probíhá snadno a rychle. Zkušení pracovníci přímo u vás techniku prohlédnou a ocení, odvoz zajistí na vlastní náklady a honorář dostanete v hotovosti. To vše na území celé ČR. Prodej všech strojů v bazaru poté probíhá na vysoce profesionální úrovni. Zákazník má zaručen původ stroje s ověřeným a přesným stavem počítadla mth, ověřenou historii servisu a oprav stroje a certifikát „Technika se zárukou původu“.

Nedílnou součástí služeb Terramet je také půjčovna strojů a stavební techniky. Nabízené produkty zahrnují techniku značek JCB, KAESER, ENDRESS, JUMBO a VIBROMAX. Stačí si jen vybrat a za zlomek ceny nákupu získáte techniku potřebnou pro projekty, které rozsahem přesahují možnosti vašeho vlastního technického zázemí.

V neposlední řadě nabízí Terramet i servis strojů a prodej náhradních dílů JCB a dalších značek. Pouze použití originálních náhradních dílů vám totiž zaručí kvalitní a bezchybný chod vaší techniky. Dodávka náhradních dílů probíhá mnoha způsoby – express dodávka do 24 hodin na vaše místo určení, běžná zásilka specializovaným Terramet dodávkovým vozidlem, poštovní službou na dobírku, dodávka mechanikem od společnosti Terramet přímo na místo opravy, nebo vlastnoručním vyzvednutím v některém ze středisek společnosti Terramet. Vyhledávání konkrétních dílů pro vaše stroje probíhá pomocí výpočetní techniky v databázi, která obsahuje více než 60 000 položek a Terramet je schopen dodat díly i pro stroje starší než 30 let.

Pokud vás nabídka Terramet zaujala, pokud sháníte prodej, pronájem nebo náhradní díly ke stavebním strojům JCB a mnoha dalších značek, neváhejte a navštivte internetové stránky Terramet (zde).

 


3 Responses to “Prodej, půjčovna a bazar strojů JCB”

  1. Deathzilence napsal:

    Сделал заказ, оплатил мастеркартой. Пришло письмо:1. Credit card authorization form. Please dowanold the form in the attachment to print and complete it. Then take a photo of the form or scan it with your signature and send it to our email . (required)2. Copy of credit card (front and back) with signature. (required)3. Drivers’ license, passport or utility bills. (optional)На указанный емаил отправил скан карточки с двух сторон.всё правильно ? или ещё что-то надо ? Июнь 15, 2012

  2. Lucas napsal:

    Good morning from Jilin China Claire. Love litnnsieg to your fabulously smooth music as I get ready to head off to school. I am the Principal of a Canadian High School program at one of the largest chinese High Schools in northeast China ( 5000 + kids). Our program is small , but growing and the students are really wonderful. We are getting them ready to go to university in Canada, so we have our challenges and your great choice of music allows me to start off the morning on a great foot.Sometimes the pick up is dodgy, but generally I get to savor your tunes. Have a great ThursdaySarah

  3. cialis online napsal:

    An intelligent point of view, well expressed! Thanks!

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net