Dětský bazar na Megainzerci

Leden 14th, 2013

Dětský bazar na Megainzerci.cz funguje jako inzertní rubrika dětských potřeb. Inzerce je určena jak pro soukromé osoby, tak pro prodejce dětského oblečení, hraček a potřeb. Vkládání inzerce do dětského bazaru je velice jednoduché a rychlé. Při vkládání inzerce máte na výběr, zda chcete vložit inzerát zdarma nebo inzerát placený. Výhodou placených inzerátů je automatické posunutí inzerátu dopředu při vložení a jeho zvýraznění. Při tomto typu inzerátu stačí pouze zaslat SMS kód a veškeré výhody se automaticky nastaví. U placeného inzerátu máte také na výběr i další výhody jako např. uvést www stránky, více fotografií, editace inzerátu, export na partnerské portály. Cena této služby je pouze 20 Kč.
Službou exportu na partnerské portály získáte cílenější zatřídění inzerátů, pokud správně a pravdivě vyplníte lokalitu prodávané věci.

Spolupracujeme s několika dalšími servery a dětskými bazary, které jsou zaměřené na lokální oblasti. Proto stránky pouze s dětským bazarem v Praze, Ostravě, Brně aj. mohou zobrazovat váš inzerát prodeje. Některé stránky jsou i placené, ale díky naší službě, můžete inzerát umístit i na tyto stránky s nabídkou dětského bazaru.

Pro specializované prodejny dětského bazaru a potřeb nabízíme VIP účet pro správu a hromadné vkládání inzerátů, které mají v nabídce. Služba funguje jako podpora prodeje a pomáhá prodejcům rozšířit jejich nabídku po internetu. Pro využívání této inzerce je potřeba se nejprve zaregistrovat. Poté je potřeba uhradit částku za zřízení účtu a přístup k veškerým službám, které se dětským bazarům, bazarům a prodejcům nabízí.  Oproti placeným inzerátům, můžete u této služby využít rotaci inzerátů na hlavní straně, hromadné vkládání inzerátů, podrobné statistiky a přednostní výpis v kategoriích.

One Response to “Dětský bazar na Megainzerci”

  1. Neusa napsal:

    Nebankovned favěry bez poplatků a do třed dnů. Půjčujeme : ZAMĚSTNANCŮM, ŽENc1M NA MD, DŮCHODCŮM A TAKc9 PODNIKATELŮM. RYCHLc9 PŘEDSCHVc1LENcdNeve1hejte si zaže1dat a do dvou dnů me1te penedze na fačtu.Velke1 průchodnost a slušne9 chove1ned. vjloete kdykoliv: 723237331Take9 poskytujeme , a to celoplošně cele1 ČR, nejvfdhodnějšed favěry se ze1stavou nemovitosted .Vyplatedme i vaše exekuce na nemovitosti.. /Proto i v tomto předpadě vjloete na vfdše uvedene9 tel. Čedslo. 723237331JEŠTĚ POZOR NOVINKA: RYCHLOPŮJČKY DNESb7Půjčedme Ve1m na cokoli až 50 tisedcb7Nejlevnějšed kre1tkodobe1 půjčka v ČRb7Bez ručiteleb7Vedte přesně, kolik zaplatedteb7Jednoduche1, přehledne1 smlouva na jednu stre1nkub7Penedze obdržedte do 12 – 24 hodinb7Obchodned ze1stupci s dlouholetou praxedb7Splatnost 30,40 a 52 tfddnůb7Sple1tka každfd tfdden /De1 se dohodnout i měsedčně/b7Bez poplatků. VOLEJTE 723237331 PRAHA, BEROUN A OKOLcdNOVINKA PRO PŘEDLUŽENc9: ODDLUŽcdME Vc1S . NEJSME Žc1DNdd PODVODNcdCI ALE PRc1VNICKc1 FIRMA KTERc1 TO UMcd. PIŠTE, VOLEJTE 723237331

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net