Chcete vydělávat na binárních opcích?

Červenec 14th, 2014

Pokud hledáte možnosti, jak zvýšit svůj příjem a neopustit přitom teplo domova, vyzkoušejte binární opce. Stačí pár minut každý den a můžete si přivydělat na dovolenou. A pokud se vám bude dařit, můžete se obchodováním binárních opcí i živit!

Binární opce se nazývají binární, protože nabízejí jen dvě možnosti. Při nákupu opce zaplatíte částku (premium) a poté, co opce expirovala, dostanete její nominální hodnotu (když obchod vyšel) nebo nic. V každém případě je předem jasné, jaká je vaše investice (premium) a jaký je případný zisk (nominální hodnota opce minus premium). Nejčastěji se obchoduje s krátkodobými opcemi, které mají splatnost 1, 2 nebo 5 minut. Střednědobé se pohybují od 10 minut do hodin. Příkladem krátkodobé opce může být spekulace, zda cena měny bude za 2 minuty vyšší než určitá hranice. Při tomto typu spekulace (High/low) záleží jen na tom, zda cena danou hranici překročila či ne, ne o kolik.

3 Responses to “Chcete vydělávat na binárních opcích?”

 1. Julissa napsal:

  Dobrfd den, dostala jsem na Ve1s kntkaot, chci se optat na připojened adresa: Pardubicke1 356, Opatovice nad Labem 533 45. Jake1 je rychlost a cena + cena poředzened. Nejsme spokojeni s dosavadnedm dodavatelem a uvažujeme o změně.děkuji za odpověďs pozdravemVendula Bittnerove1

 2. Thanks for another informative site. The place else may just I get
  that type of information written in such a perfect means?

  I have a challenge that I’m simply now working on,
  and I have been on the look out for such information.

 3. ig napsal:

  What’s up it’s me, I am also visiting this website regularly,
  this website is really nice and the people are genuinely sharing nice thoughts.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net