Tvorba webových stránek od AiVision s e-shopem

Červen 19th, 2012

Mnoho firem, které se zabývají prodejem zboží či jednotlivců, kteří si chtějí zřídit malý obchod, řeší otázku, zda si se standardními prezentačními stránkami vytvořit i internetový obchod. O výhodách e-shopu toho bylo napsáno spousty, jmenujme např. nízké náklady, není nutný sklad, snadná úprava sortimentu i cen, jasné srovnání s konkurencí apod. O mnoho věcech se dozvíte i na stránkách AiVision.

Tvorba webových stránek s e-shopem je možná při použití jako open source systémy – např. Joomla, Zen Cart apod. Existují i uzavřené systémy jako např. Webnode, Fast Centrik apod. Uzavřené systémy mají však tu nevýhodu, že se špatně optimalizují pro vyhledávače – firma provádějící optimalizaci nemá přístup ke zdrojovým kódům řešení.

Pokud se rozhodnete pro webové stránky s e-shopem, je třeba zvážit i to, zda se svým investičním potenciálem máte šanci na úspěch. Konkurence v některých oblastech je totiž velmi velká, např. mobily, elektronika, parfémy apod. I když Vás levný e-shop stojí pouhých několik tisíc korun jednorázově nebo několik set korun měsíčně, není otevření e-shopu zárukou obchodního úspěchu. Pro úspěch AiVision, s.r.o. doporučuje především optimalizovat pro vyhledávače, nakoupit reklamu (Seznam Sklik, Google Adwords), investovat i do různých XML feedů např. pro seznam zboží.
Na trhu existuje veliké množství firem s vlastním e-shop řešením, který je kvalitní a hlavně se zárukami. Dále existují open source systémy, které jsou také velmi kvalitní. U nich však hrozí to, že v případě, že zákazník nemá dohodnutou aktualizaci webových stránek nad tímto e-shopem, může dojít k objevení bezpečnostní díry, která nebude zaplátována a stránky budou napadnutelné.

Společnost AiVision, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům v případě zájmu o webové stránky s e-shopem vlastní řešení AiShop.

2 Responses to “Tvorba webových stránek od AiVision s e-shopem”

  1. Ayesha napsal:

    Zdravedm, přizne1m se, že je1 na tu zahradu taky občas zajdu, spedše však pro to ztsjiit, co lze popte1vat a hlavně jakfdm stylem. Pro mne je to ff3rum pro lidi, kteřed nechtějed vkle1dat předliš energie do vzděle1ve1ned , což zrovna je1 nevyzne1ve1m Zkušenosti s nedm me1m takove9, že i když tam vložedte odkaz dovolenfdm způsobem přes zřetězened (takže je neviditelnfd před odklepnutedm), stejně tam dlouho nevydržed (třeba nachtějed „odbornějšed“ konkurenci). Když to zopakujete dvakre1t, třikre1t, dostanete se pod dohled a předspěvek ve1m jde napřed ke schve1lened a je na adminovi, zda jej otiskne tak jak byl zasle1n, či zda jej upraved, nebo jej stopne faplně. Ten Rafaelův Rcp. na Rum Tuzeme1m po ČEZku, mne dostal; tak jsem jej musel nahle1sit , za což se omlouve1m Ale jinak, na DESLIK nede1m dopustit, dedky za něj Takže zdravedm DESLIKa, Rafaela a ostatned čtene1ře tohoto blogu.Ljz.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net