Vyrazte na hory

Říjen 10th, 2014

Už vás nebaví opalování, ležení a nic nedělání na pláži? Chcete vyrazit někam na aktivní dovolenou na hory? Podívejte se na stránku www.newgo.cz, kde najdete spoustu tipů na pobyty se slevou na horách. Aktivní dovolená je v klimatických podmínkách naší země i Slovenska možná v každém ročním období. V zimě převažuje lyžování, snowboarding, běžky, lední brusle nebo bobování. V jarních měsících a v létě se můžete věnovat aktivnímu odpočinku v podobě běhání, cyklistiky, turistiky, plavání, in-line bruslení a dalším činnostem. Pro aktivní odpočinek a vyčištění mysli není nic lepšího než vyrazit do víru přírody a poznávání.

V posledních letech se stává aktivní dovolená spojená se sportovním vyžitím čím dál oblíbenější a přístupnější pro všechny věkové kategorie. Vše si můžete sami sobě přizpůsobit, terén, vzdálenost, intenzitu i roční období, kdy vyrazíte. A to ve všech sportovních aktivitách, které chcete vykonávat. Aktivní dovolená je vhodná pro rodiny s dětmi nebo starší generace. Stačí si jen vybrat vhodnou oblast pro vykonávanou sportovní činnost. Prohlédněte si aktuální slevy na pobyty na horách a užijte si krásnou aktivní dovolenou se svými bízkými

Turistika, cyklistika a lyžování

Turistika patří k nejoblíbenějším a nejlevnějším sportům vůbec. V posledních letech se hojně investuje do obnovy a rozšiřování turistických tras. Oblíbené jsou výstupy do hor nebo naučné stezky. Turisty vyhledávána je oblast Beskyd, Jeseníků, Šumavy, Krkonoš, Orlických Hor, apod.

Cyklistika je další oblíbenou činností v rámci sportovních aktivit u nás. Česká republika disponuje širokou sítí cyklostezek, které jsou různě náročné. Méně náročné cyklotrasy najdeme v oblasti Jižní Moravy, náročnější terén vyhledávaný cyklisty je v oblasti Beskyd nebo Šumavy.

Lyžování je jedním z nejdražších sportů. V našich podmínkách se jedná o dost nejistou zimní aktivitu vzhledem k sněhovým podmínkám. Vybavení lyžaře není nejlevnější záležitostí a samotné skipasy jsou dosti nákladné, vzhledem k úrovni lyžařských středisek v České republice. Oblíbenou oblastí lyžařů jsou Krušné Hory, Jizerské Hory, Krkonoše, Orlické Hory, Jeseníky, Beskydy nebo Šumava. Využijte slevy na lyžování.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net