Účinky konopných koupelí

Září 11th, 2014

Přemýšlíte o koupi konopné koupele? Chcete někoho blízkého obdarovat koupelí v konopném extraktu? Ideálním dárkem a prožitkem pro vás samotné bude pobyt v hotelu s konopnými lázněmi. Vůbec největší konopné lázně ve střední Evropě najdeme v Hotelu Bobík ve Volarech na Šumavě. Pobytové balíčky do tohoto jedinečného hotelového zařízení najdeme na www.NewGo.cz se slevou. Pobyt v hotelu Bobík obsahuje širokou nabídku procedur z konopí.

Slevy na wellness pobyty zahrnující také konopné koupele jsou zde omezené a klienty vyhledávané, pohlídejte si proto jedinečnou nabídku. V České republice najdeme i další zařízení, které se věnují konopným procedurám, avšak žádné z nich se nevěnuje konopným lázním tak hojně, jako v hotelu Bobík.

Jedinečné účinky konopných lázní

Nejen, že zapomenete na každodenní strasti a problémy, zrelaxujete mysl a tělo v příjemném prostředí, ale zároveň konopný extrakt léčí kožní problémy, jako je lupénka či atopický ekzém. Konopí má protizánětlivé účinky, látky, které obsahuje, se chovají jako bílé krvinky, jež likvidují nežádoucí bakterie v těle. Konopí má pozitivní vliv při migréně, bolesti, svalovém napětí, při popáleninách, povrchových zraněních, zánětech, bércových vředech či otoku žil. Konopí příznivě působí při revmatických bolestech a lehké artritické bolesti.

Produkty z konopí a konopné procedury

Léčebné účinky konopím jsou známé od dávné historie. Z konopí se vyrábějí různé masti, emulze, oleje, šampóny, sprchové gely apod. Dnes se často setkáváme i s pokrmy, které jsou obohacené o konopná semínka, olej či lístky.

Konopné procedury probíhají převážně ve vířivé vaně, v perličkové koupeli s lymfatickou hydromasážní. Konopná koupel využívá účinku konopného oleje, vhodná je na lupenku, ekzémy či jiné kožní vyrážky. Konopný zábal působí lokálně a využívá konopné masti s teplým obkladem. Konopná masáž využívá rovněž účinku konopného oleje. Nenechte si ujít slevy na wellness pobyty a relaxujte!

3 Responses to “Účinky konopných koupelí”

 1. Aber napsal:

  Po raz pierwszy musiałam zaswotić naszego psa poza domem, co kosztowało mnie duzo stresu, nie ukrywałam mojego zdenerwowania, ale teraz wiem, że to było całkiem nie potrzebne. Roko uczęszczał do Pana Leszka do psiego przedszkola, zdobyliśmy tam duzo mądrych rad i wiedzy zwłaszcza, że to nasz pierwszy pies. Dlatego mf3j wybf3r padł także na hotel u Pana Leszka i wiem, że to był najlepszy wybf3r, Roko wrf3cił w dobrym nastroju, mocno zmęczony, i co ważne grzeczniejszy, napewno miał sporo czasu na świetną zabawe z innymi psiakami. Nie było także żadnego problemu z przedłużeniem pobytu psa, więc żadnych zmartwień. Napewno będziemy korzystać z tego hotelu, i już bez zamrtwień, że coś jest nie tak. Pan Leszek zna się na pieskach i można mu ufać. Polecamy Basia i Roko

 2. I am regular visitor, how are you everybody? This
  article posted at this web page is actually nice.

 3. ig napsal:

  If you would like to increase your familiarity simply keep visiting this web site and be updated with
  the most recent news update posted here.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net