Slevy na dovolenou u moře

Duben 22nd, 2014

Už se vidíte, jak ležíte v létě na sluncem zalité pláži, posloucháte šumění moře a užíváte si nerušený odpočinek se svými blízkými? Dovolená u moře láká jistě každého z nás, ovšem dopřát si ji není vždy zcela jednoduché. Věděli jste ale, že se dají zájezdy k moři zakoupit 40 % i více? Stačí jen zabrousit na webové stránky slevových portálů nabízejících slevy na cestování a rázem máte svou dovolenou takřka za hubičku.

Oblíbeným slevovým portálem, na kterém naleznete kvalitní nabídku slev na zájezdy k moři, je NewGo.cz. Pravidelně se zde objevují nejrůznější nabídky slev na zájezdy do Řecka, Chorvatska, Itálie, Bulharska, ale také například do Egypta. Nabídka je velmi pestrá a slevy opravdu výrazné! Chcete-li tedy letošní léto prožít v teple na pláži u moře, rozhodně neváhejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na www.newgo.cz. Kromě zájezdů k moři zde naleznete také nejrůznější slevy na wellness pobyty, lázeňské pobyty, pobyty na horách a mnoho dalšího. S NewGo.cz si můžete dopřát krásnou dovolenou za výhodnou cenu po celý rok.

Jak nakoupit dovolenou přes slevový portál

Pokud jste ještě nikdy přes slevový portál nenakupovali, pak se vám jistě bude hodit stručný návod, jak postupovat. Slevové portály nejsou klasické e-shopy, protože neprodávají vlastní zboží, ale prodávají tzv. vouchery (poukazy), které se následně uplatní u poskytovatele zájezdu, pobytu nebo zboží. V případě dovolené to funguje tak, že si zakoupíte svůj voucher, který zaplatíte. Poté, co jej obdržíte na e-mail, kontaktujete danou CK, která zájezd pořádá, a sepíšete s ní cestovní smlouvu. Také jim sdělíte kód vašeho voucheru, který slouží jako ověření, že máte již svůj zájezd zaplacený.

Vždy je dobré rezervovat termín své dovolené a sepsat cestovní smlouvu co nejdříve po obdržení vašeho voucheru. Jednak zabráníte propadnutí jeho platnosti a ušetříte si také starosti s vyřizováním cestovních povinností na poslední chvíli. Navíc pokud by nastal problém například s pasem, nebo cokoliv jiného, budete mít dost času, abyste vše vyřešili.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net