Rodinná dovolená v Jeseníkách

Březen 25th, 2015

Rádi byste strávili čas se svou rodinou v krásném horském prostředí? Lyžování, běžkování, sáňkování, procházky pohádkově zasněženou krajinou nebo příjemný odpočinek na wellness procedurách, to vše si užijte po boku svých blízkých. Neváhejte a neodkládejte výběr zimní dovolené na poslední chvíli a vyberte si tu pravou právě teď. Využijte slevy na pobyty na horách a prožijte nezapomenutelné okamžiky se svou rodinou. Mezi nejkrásnější místa, která stojí za to navštívit, bezpochyby patří Jeseníky.

Jeseníky se svojí rozlohou 530 km2 patří mezi druhé nejvyšší pohoří Ćeské republiky. Nachází se v severozápadní části Moravy a ve Slezsku. Pohoří Jeseníků lze rozdělit na tři celky: Pradědská hornatina, která patří mezi nevyšší část Jeseníků, Keprnická a Medvědská hornatina. Praděd, nejvyšší hora Jeseníků, dosahuje výšky 1492 m. Nabízí výborné sněhové podmínky a bývá označován jako ,,Moravský ledovec“. Okolní terény uspokojí nejen milovníky lyžování, ale také běžkování. Na své si přijdou začátečníci i zkušení lyžaři. Profesionálně vyškolení instruktoři pomohou s výukou lyžování vašich dětí nebo se zdokonalením vašeho lyžařského stylu.

Lázně Jeseník

Po celodenním lyžování není nic lepšího než si odpočinout v sauně nebo se nechat rozmazlovat na příjemných wellness procedurách. Vhodným místem pro relaxaci jsou Lázně Jeseník, které se řadí mezi nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Za svou proslulost vděčí Vincenzu Priessnitzovi, podle něhož byly postaveny desítky vodoléčebných ústavů v Evropě. Vyzkoušejte léčebnou sílu zdejších pramenů na vlastní kůži. Přijeďte načerpat nové síly a zregenerovat své tělo i duši!

Opusťte rušná města plná smogu a užijte si jedinečné chvíle se svou rodinou. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou se svými nejbližšími. Aktivní odpočinek, příjemné procházky zasněženou krajinou nebo jen odpočinek ve wellness, to vše můžete zažít, pokud se vydáte do panenské přírody Jeseníků. Využijte slevy 40 – 60% na pobyty na horách!

One Response to “Rodinná dovolená v Jeseníkách”

  1. ig napsal:

    My brother recommended I might like this blog.
    He was entirely right. This post actually made my day. You cann’t imagine simply how much time I had spent for this info!
    Thanks!

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net