Záclony od profesionálů – Gabriela Landová

Říjen 21st, 2013

Gabriela Landová se návrhy interiérových textilních dekorací zabývá již 15 let. Nabízíme pestrou škálu záclon od předních světových výrobců dekoračních látek. V naší nabídce jsou záclony např. od firem Hohman, Loescher či Stockel. Dále i exkluzivní značky Trevor & york (classical style), Artende (modern & design) a Homers (young & trendy).

Záclony z Vámi vybraných materiálů odborně ušijeme na jakýkoliv typ okna. Z naší bohaté nabídky vzorníků záclonových materiálů můžete vybírat přímo ve Vašem interiéru. Nabízíme jak nižší cenové kategorie, tak i luxusní materiály pro Vaše záclony.

Klasickými materiály pro záclony jsou PES (průhledné i poloprůhledné voály), vyšívané záclony s různými vzory či organza. Záclony i závěsy dodáváme v různých barvách. Vaše záclony mohou být matné i lesklé.

Záclony nabízíme ve výškách 150, 180, 260, 300, 350 a u některých druhů i 400cm. Záclony si můžete prohlédnout buď v naší vzorkovně nebo přímo u Vás doma či kanceláři při konzultaci řešení interiérových dekorací – zaměření i nabídku vytváříme zdarma.

Obrázky záclon naleznete i na našich stránkách, tyto obrázky Vám pomohou s výběrem. Kontaktujte nás pro poradu i objednávku záclon či dalších dekorací.

2 Responses to “Záclony od profesionálů – Gabriela Landová”

  1. Josh napsal:

    Dobrfd den, v prve9 řadě je to vždy na domluvě mezi Ve1mi a Vašedm soesudem, mi mu nařizovat nic nemůžeme a ani nechceme a nebudeme. Pokud byste využedval jeho klientskou sadu, domluvit se na nějake9m vyrovne1ned, např. zaplatit če1st pořizovaced ceny zaředzened či rozumnfd ne1jem za použedve1ned. Každope1dně ať budete připojen přes souseda, kabelem, bezdre1tem, budete medt svoje členstved a platit předspěvky se1m za sebe faplně stejně jako byste byl připojen vlastned ante9nou. Ohledně kradened rychlosti atd. je to věc někomu občas těžko vysvětlitelne1, fakt je ten, že Ve1š soused jistě dane9 AP (sektor), na ktere9m je připojenfd, sdedled ještě s několika dalšedmi uživateli, se kterfdmi se děled o šedřku pe1sma, ale nikoliv rovnfdm dedlem, každfd me1 k dispozici tolik kolik potřebuje až do hodnoty, kdy provoz všech uživatelů dohromady nedose1hne maxime1lned kapacity přenosove9 rychlosti AP (sektoru) a jeden notorickfd stahovač může na AP vadit mnohem vedce než 20 webařů, kteřed si 2x za den přečtou maily, přečtou si novinky.cz a to je jejich veškere1 aktivita, tedy nened to o počtu lided, ale o tom jakfd ti lide9 generujed sedťovfd provoz.

  2. This can indicate that a watch has spent some or all of its life in the tropics and was not serviced as regularly as it should have been.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net