Realizace zahrad – firma Flora Bohemica

Listopad 2nd, 2012

Hlavní činností společnosti Flora Bohemica jsou návrhy a realizace zahrad. Montujeme závlahové systémy, realizujeme zahradní jezírka a to nejen okrasná, ale i koupací, pokládáme koberce z trávy.

Zahradní architektura vytváří umělecká díla, která jsou živá a mění se v prostoru a čase. Využívá estetických principů k vytvoření koncepce zahrady. Návrhy zahrad patří k oborům lidské činnosti, který se snaží uspořádat venkovní prostor podle určitých zásad. Zahradní architekt při tvorbě návrhu zahrady dbá na to, aby zahrada nepostrádala funkční hodnoty a zároveň působila jako estetický celek.

V souladu s přáními a požadavky zákazníka nabízíme to nejlepší řešení i v souladu s okolním životním prostředím. Návrh realizace zahrady může být jednoduchý popis změn i rozsáhlý projekt. Zahradní architektura není často otázkou ceny, ale spíše dobrého nápadu. Ten je posléze rozpracován do realizace zahrad s maximálním využitím principů zahradní architektury. Výsledkem je potom zahrada např. v moderním, venkovském či orientálním řešení.

Firma Flora Bohemica se specializuje se na návrhy okrasných zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů. Návrhy záhrad jsou zpracovány na PC a při realizaci zahrady je dodáváme zdarma. Skládají se z osazovacího plánu, 3D vizualizací a textové části popisující průběh prací a následnou údržbu.

One Response to “Realizace zahrad – firma Flora Bohemica”

  1. Zacky napsal:

    [59]Bredy: Tak za prve9: je1 jsem taky nedeklaroval, že peclanfd ze1pis v katalogu znamene1 prvned pozici ve fultextu-nepodsouvejte mi prosedm něco, co jsem nenapsal. Operuji informaced od VAŠEHO obchodnedho ze1stupce, kterfd mne oslovil, nabeddl peclanfd ze1pis a řekl mi, že je to jeden z velice důležitfdch faktorů v hodnocened stre1nek roboty Seznamu ve FULLTEXTU. Možne1 mi lhal, aby prodal, ale to je mi celkem jedno. Seznam.cz funguje jako celek a jestli mi jedna ruka sděled něco jako fakt-z jakfdchkoliv pohnutek- a druhe1 mě obvined ze šedřened dezinformaced, tak je něco u Seznamu špatně A bohužel, promedte1 se to podle mne i do funkčnosti vyhlede1ve1ned. Pokud to neberu z pozice majitele stre1nek, ale z pozice někoho, kdo něco na Seznam.cz hlede1, doporučuji kle1st většed důraz na stre1nky, kde si mohu nakoupit, nebo se něco ZAJcdMAVc9HO dozvědět. Uživatel si buď chce tričko koupit nebo ho zajedmajed trička s potiskem. Ubezpečuji ve1s, že nehlede1 informace z blogedsku Marcelky (12), ktere1 si oble9kla tričko a vyrazila ven. 0 0

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net