Opravy a čištění kanalizace s nadstandardní zárukou

Duben 12th, 2013

Postupně se rozvíjející společnost Kanálservis s.r.o. sází na svou profesionalitu a vždy byla a je vidět kvalita odvedených služeb. Na trhu figurujeme již téměř deset let. Za tuto dobu existence jsme úspěšně provedli několik desítek konstrukcí kanalizace, oprav starších kanalizačních sítí, čištění a dále i projektových prací týkajících se nové či renovované kanalizace.

Kvalitu námi odvedené práce podtrhujeme záruční dobou 36 měsíců a z dodávaných komponentů 48 měsíců. Mezi naše služby, které poskytujeme, jmenujme například kompletní konstrukci nových kanalizačních systémů, jak v objektu, tak mimo něj, dále opravu a rekonstrukci stávající klimatizace, výkopové práce, tunelářské práce, čištění a revize potrubí a samozřejmě konzultace, poradenství a vypracování projektů. Jako materiál využíváme prvky, které podléhají celostátním normám s dodáním certifikačních listin od výrobce.

Naše teritorium je zejména v Praze a okolí a v celém Středočeském kraji.

 

 

 

5 Responses to “Opravy a čištění kanalizace s nadstandardní zárukou”

 1. Nicolae napsal:

  How many days will it take for the cheque to clear? paeintt care activities in an ambulatory outpaeintt clinic setting. This experience will be directed and evaluated by one or more

 2. You have the monopoly on useful information-aren’t monopolies illegal? ;)

 3. Bird napsal:

  admin napsal:Tohle je perfketned ote1zka. Je1 si tedm se1m ještě dnes le1mu hlavu a připade1 mi, že obě interpretace jsou možne9. Nejdředv mi o te9 že1dosti pověděl še9f našed stavebned firmy, kterfd šel na fařad projedne1vat nějake9 povolened a tam mu mj. zmednili, že Kle1novice nyned takove9 dary přijedmajed. Souvislost s rychlejšedm schvalove1nedm nikdo nenaznačil, ale mysledm, že tu vfdzvu opakovali několikre1t, takže to bylo dost ne1padne9. Měl jsem z toho tehdy dost zvle1štned pocity, něco mezi trapnosted, pobouřenedm a nejistotou, kolik me1m jako de1t. Nic jsem ale ale nedělal. Pak mi to še9f našed stavebned firmy zopakoval znovu s tedm, že mi me1 vzke1zat, že by se mnou re1d mluvil pan starosta. Tak jsem zavolal panu starostovi a ten mi celou věc vysvětlil a najednou to vypadalo o hodně sympatičtěji. Řekl, že on se1m de1ve1 10 000 a že to tak chce dělat každfd rok, co je ve funkci, že by z toho re1d udělal tradici, že už druhfdm rokem pro to zedske1ve1 de1rce mezi starousedledky, že se konkre9tně jedne1 o předspěvek na fadržbu zeleně a komunikaced, na jake9 konkre9tned projekty to jde, že to projedne1ve1 zastupitelstvo Prostě působilo to od něj mnohem ledp a najednou mi to už nepřišlo trapne9, přišlo mi to spedš jako v některfdch čtvrtedch v USA, kde se taky potichu očeke1ve1, že se novfd soused stane členem nějake9ho Rotary Clubu a jeho manželka bude vařit poledvky pro chude9 Opravdu mi to pan starosta vysvětlil dobře. A jinak jsem měl s fařadem MČ vždycky ty nejlepšed zkušenosti, takže jsem se rozhodně přidal na tu pozitivned stranu. Ale když se tak ohleddnu, tak tam jsou asi trošku předtomne9 obě polohy, ktere9 popisujete. Je to podle mě bohulibe1 věc a dary by mělo de1vat co nejvedc Kle1noviče1ků, na druhou stranu je tam asi trošku i ten rozměr, že když někdo přispěje, bude se na něj pohledžet sympatičtěji. Ale mně to vůbec nevaded a chtěl bych taky přispedvat každfd rok, protože takhle by obce měly fungovat. Takže za mě nakonec dobrfd, i když jsem se na zače1tku cedtil velmi nejistě. Určitě mě che1pete.

 4. Crazy Northerners. Don’t get me started on Texas. I have never been there, but a branch of our company is in Dallas, and sometimes I get the feeling these people are putting something stronger in their tea than ice. Nicest people in the world but you cannot get them off of the phone! Damn, I got work to do! New Yorkers and Texans should not be allowed to work together.Anywhoo. I am seriously rethinking any possibility of retiring to the Tampa area, we we have vacationed several times. Between this foolishness and the stories on Quizlaw, I am scared.

 5. auto insurance napsal:

  Thanks for your article. I would also love to say this that the very first thing you will need to conduct is determine if you really need credit improvement. To do that you must get your hands on a copy of your credit report. That should never be difficult, since government makes it necessary that you are allowed to get one totally free copy of the credit report every year. You just have to consult the right folks. You can either look at website owned by the Federal Trade Commission or even contact one of the leading credit agencies immediately.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net