Mobilní klimatizace MIDEA zachrání vaše léto

Červen 21st, 2012

S blížícím se létem přichází i vysoké teploty a dusno, které nepříjemně ovlivňuje nejen náladu, ale také pracovní výkon. A nemusí se jednat jen o kanceláře, ale také o domácnosti, anebo vaši chatu či chalupu. I zde je mnohem příjemnější, když se můžeme skrýt před dusným počasím do oázy chladu. Řešením je mobilní klimatizace.

Oproti klasickým klimatizacím nabízejí jednu velkou výhodu, která je obzvláště pro domácnosti a menší kanceláře nepřekonatelná. A tou je její snadná přenositelnost. Jak už napovídá název, tyto klimatizace jsou mobilní. Nejen že nemusíte nikde nic vrtat, ale jste absolutně nezávislí na klimatizovaném prostoru. V případě potřeby klimatizaci jednoduše přesunete do jiné místnosti, anebo převezete na chatu či chalupu.

Jistě si řeknete, že u specialisty na klimatizace bude zařízení výrazně dražší, než v nějakém hobby marketu… Ale toto již dávno neplatí. Společnost KLIMA RAPID nyní nabízí v akci mobilní klimatizaci Tango od firmy MIDEA za příjemnou cenu 6850 Kč bez DPH. Tato kvalitní mobilní klimatizace o výkonu 2,6 kW je vhodná do bytů, kanceláří, chat, chalup, ordinací, ale také do místností, v nichž je váš server. Použitý kompresor pro chladící okruh je od známého japonského výrobce Toshiba. Klimatizace má i funkci topení. To se hodí nejen při chladnějších letních večerech, ale také v zimě, kdy je možné ji využít jako teplovzdušní ohřívač. Navíc dokáže pracovat i jako vysoušeč. Samozřejmostí je pak dálkový ovladač a řada programovatelných funkcí včetně časovače.

Za nákupem klimatizace se zkrátka vyplatí vyrazit za profesionály. Dobrý prodejce navíc vždy rád a ochotně poradí a poskytne nadstandardní servis.

Pro bližší informace (nejen) o mobilních klimatizacích, navštivte internetové stránky www.klimarapid.cz.


2 Responses to “Mobilní klimatizace MIDEA zachrání vaše léto”

  1. Arun napsal:

    henhcav disse:Fabiano,vocea ne3o menciona se se3o duas fases de 127 e um terra, ou como ainda se fala no Brasil, uma fase de 127 e um ntreuo. Se for o primeiro caso (2 fases de 127 e o terra) ne3o he1 problema algum para instalar o split 220V. NO entanto se for apenas uma fase de 127 sere1 mais complicado e caro nesse caso vocea tem 2 ope7f5es:1) a melhor ope7e3o seria pedir a companhia de energia colocar mais uma fase o que nem sempre e9 fe1cil ou possedvel ou;3)usar um transformador 127/ 220V adequado a poteancia do split dependendo da capacidade, pode custar quase o mesmo pree7o do split

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net