Garážová vrata do Vašeho domu

Říjen 11th, 2012

Společnost Olymps Door patří k největším firmám vyrábějící sekční garážová vrata ve střední Evropě. Vrata vyrábíme v široké škále od levných neizolovaných vrat do úplně izolovaných vrat v různých provedeních a barvách.

Garážová vrata Olymps Door mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti vzhledu povrchu dřeva. Vrata jsou navíc i velmi odolná vůči vnějším vlivům.  Garážová vrata musí splňovat požadavky na pevnost, design a bezpečnost, ale zároveň musí být nenáročná na údržbu a odolná vůči drobným poškozením. Vrata jsou exteriérovým prvkem domu a jejich povrch je vystavován dešti, mrazu a při používání se nevyhnete ani drobným škrábancům a jiným poškozením. Proto je při výběru garážových vrat důležité rovněž zvážit jaká povrchová úprava sekcí bude vyhovovat zvýšeným nárokům na odolnost a zároveň vám zjednoduší údržbu a péči o vrata.

Garážová vrata Olymps Door mají vynikající izolační vlastnosti. Jsou tvořena kompaktními sendvičovými sekcemi s moderním řešením těsnění v pravé horní části každé sekce. Toto řešení přímo ve výrobním procesu má významný pozitivní vliv na izolační vlastnosti vrat a jejich hladký a dlouholetý chod a trvanlivost.

Pro garážová vrata dodáváme pohony německé firmy Bernal, který je předním německým výrobcem nabízející automatické pohony vrat. Profesionální pohony Bernal jsou vhodné pro všechny typy sekčních a otočných dveří, lze je použít i na průmyslová vrata. Pohon vrat se vyznačují spolehlivostí a širokou škálu funkcí. Pohony vrat mohou být dodávány s dálkovým i místním ovládáním – ovládací tlačítko, klíčový spínač nebo kódovací klávesnice. Dálkové ovládání pohonů je možné kombinovat s libovolným typem bránových pohonů.

Více informací o garážových vratech naleznete na našich stránkách, kontaktujte nás.

3 Responses to “Garážová vrata do Vašeho domu”

  1. Masako napsal:

    Včera večer jsem trochu přemfdšlel o těch „malfdch motůrcedch a velkfdch vrtuledch“ a „optimalizaci“. Musedm se přiznat, že i když jsou to většinou věci (mně) zne1me9, neuvědomoval jsem si všechny sovlssuoiti. a) aby měl model (stejně jako auto) malou spotřebu, mused letět pomalu; a plated to i pro motorovfd letb) aby měla vrtule velkou fačinnost, mused bfdt velkfd poměr rychlosti letu ku obvodove9 rychlosti vrtule (vedce o tom je na těchto stre1nke1ch, ale nened třeba to čedst ), což vede k velkfdm a pomaluběžnfdm vrtuledmc) několik „set-upů“ jsem „prohnal“ . Při te9to optimalizaci je snad nejdůležitějšedm fadajem Vopt, čili odhad optime1lned rychlosti letu. Pro zkoumane9 konfigurace to vyche1zed okolo 40 km/h, tj. asi 11 m/s (pro srovne1ned pro „norme1lned“ elektropohony to je tak dvojne1sobek).d) takto male1 Vopt ale omezuje vfdkon (a to velmi), takže stačed i malfd motor a regule1tore) pokud chce někdo čedsla, tak hrubfdm odhadem: „norme1lned pohon na předmo: 200 W z baterek, fačinnost motoru 70%, fačinnost vrtule 60%, tj. celkem 42%; optimalizovanfd pohon 60 W předkonu, motor 82%, převodovka 95%, vrtule 75%, tj. 58% a asi 40% rozdedlu. Stoupavost bude v prvnedm předpadě třeba 7.5 m/s (pro 1 kg model), ve druhe9m 3 m/s, v prvnedm předpadě model vyleze třeba do 1000 m, ve druhe9m předpadě do 1330 m. Doba letu v prvnedm předpadě je 2 minuty motoru a 33 minut kluzu = 35 minut, ve druhe9m předpadě 7 minut motoru a 44 minut kluzu = 51 minut. Prosedm nechytejte mě za slovo, čedslo jsou ODHADY, a zde1 se mi, že by to tak nějak mohlo bfdt.f) motory jsou většinou nedzkoote1čkove9 (kv do 1000), na křivce fačinnosti majed vfdraznfd „hrb“ (viz DriveCalc), v němž majed vyššed fačinnost než motory rychloběžne9. Zkoumane9 pohony jsou posazene9 pre1vě do tohoto hrbu. Tato soutěž bude běh na dlouhou trať, určitě že1dne1 „masovka“, ale hrozně se mi ledbed, teď ještě „vymyslet“ nějakfd TDcdčko, co bude při sestupu z vfdšky dobedjet baterku .

  2. Good to see a talent at work. I can’t match that.

  3. online college napsal:

    The contextual educating style featured inside the Jamorama will not make you training alone within your room for long periods on end wishing for a slight improvement. The ultimate way to gain knowledge music is always to fool around with other, better, musicians. Jamorama provides you with that has a solution to on-line massage therapy schools among the best qualified person guitar players, such as jam monitor recordings that let you play with the pros. This extensive multimedia discount package includes a guitar-playing tuition book, ear schooling game, music browsing game, tuning software, a metronome, and video lessons.

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net