Drainvac – centrální vysavače pro Váš domov

Říjen 21st, 2013

Centrální vysavače jsou zařízení pro velmi efektivní úklid prachu jak v domácnosti, tak i pro průmyslové provozy.

Výhody centrálního vysávání:

Centrální vysavače zbaví koberec, podlahy a celý prostor domova nejjemnějšího prachu, který škodí zejména alergikům a astmatikům. To je možné pouze se systémem centrálního vysavače, protože nejjemnější částice, pokud je nezachytí filtr, jsou rozptýleny přes tlumič výfuku do ovzduší mimo objekt.

Centrální „luxování“ na rozdíl od používání jakýchkoliv jiných vysavačů má přednost i v tom, že vysávací jednotka je obvykle umístěna ve sklepě, garáži nebo technické místnosti, takže hluk neproniká do obytných místností. Rovněž centrální vysavače nevyžadují přenášení a neustálé pojíždění, jako neskladné podlahové vysavače. Manipulujete jen s lehkou, ohebnou, plastovou dlouhou hadicí.

Centrální vysavače: princip činnosti

Základem celého systému centrálního vysavače je sací jednotka s odlučovačem prachu. Bývá nejčastěji umístěna v technické části rodinného domu, to je např. v kotelně, garáži, skladu, předsíni nebo skladovací místnosti.

Kontaktujte nás na našich stránkách.

One Response to “Drainvac – centrální vysavače pro Váš domov”

  1. Ertati napsal:

    Dobry den chtel bych se kvam pripojit ale mam mensi prebolm mam nize dum kolem sousedu a nevidim na vysilac smer bydzovska lhotka, ale mam pekny vyhled smer kosicky na bytovky ale ne moc dobry kde mate antenu na smer bydzovska lhotka .mam souseda ktery od vas sluzby vyuziva ale uz byl tazan na pripojku od nej a nesouhlasi tim padem se chci optat jestly je tu nejaka jina moznost predem dekuji

Leave a ReplyReklamní články: Noel-webb.cz

Rock-kitty.net